Mama Karşılaştırması Bakın

ardazeybel16

Anket

REFLEX
(10 oy)
APPETITE
(3 oy)
Toplam (13 oy)

Arkadaşlar hangi mamayı almalıyım? Kısır kedim

15 CEVAP

Appetite ithal sanırım, düşünün bu fiyatına vergi de dahil vergiyi çıkarırsak aşırı ucuz oluyor ve aşırı ucuz bir mama ne kadar sağlıklı olabilir yani. O yüzden reflex diyorum. Ama reflex yerine felicia ya da mystic alabilirseniz ikisi de reflex'ten daha iyi.

sarmanbirkedi

Içerik ararsan yardımcı olabiliriz

bmcat

İkisi de çok kötü mamalar, uzun vadede sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bu ikisi yerine Bonacibo olabilir ama bütçeniz varsa Matisse, Profine, Brit Care, ProPlan vb. mamalar öneririm içerikleri çok daha iyi 10 kilo falan alırsanız fiyatı da uyguna gelir.

sarmanbirkedi

Ararsan değil atarsan

muffincookie

İkisi arasından reflex öneririm ama daha iyileri var.bütçeniz?

LadyAndCat

Yabancı görünümlü yerli mamalardan biri Appetite.
İki marka da yerli.

bmcat

Bonacibo da iyi değil ama o fiyata bence daha iyisi de yok. En azından içeriği, besin değerleri benzer fiyattaki mamalara göre biraz daha yüksek.

TATA4242

Evet çok doğru golosi,mystic veya felicia ve bandında mamalar çok çok daha iyiler.

ardazeybel16

BonaCibo kötü diyorlar?

ardazeybel16

proline önerirmisiniz

GULLUKAVAK

ADVANCE tavsiye ederim kısır kediyse

sarmanbirkedi

Bonacibo öneririm

muffincookie

BonaCibo,MyStic

•BonaCibo sokak kedileri in tüylerine vs iyi geldi mama birinde kusma yaptı.

BalliBadem

Felicia ve junglenin içeriği aynı aynı markanın mamaları önerebileceklerim
Mystic (kısa süre kullandım)
Jungle (şu an kullanıyorum)
Bonocibo (kullanmadım)
Ve reflex de kullanmıştım ama yukarıdaki mamalar daha iyiler

BalliBadem

Profilime girin jungle ve felicia ile ilgili bilgi var