Mama Saklama Kapları

onurtemiz

Az önce Bauhaus’taydım. 6 LT yazıyordu üzerinde saklama kabının ve bu da 2,5-3 KG pakete denk geldiğini gördüm. 1 LT yazıyorsa anlayın ki 2 LT

Bana ortalama 12 LT lazım yani 6 kiloya kadar alsın. Önerebileceğiniz uygun fiyatlı saklama kabı var mı? Bakındım bir yerlere ama hep pahalı. Petlebi’nin Ferplast olan kabı pahalı geldi gözüme kuponumla 99₺’ye geliyor :/

10 CEVAP

ZehraBulutt

1 milyoncularda şeffaf plastik kaplar oluyor, kilitli, gıda saklamaya uygun olanlardan alabilirsiniz. Bendekinin markası hobby life gayet iyi plastiği var koku yapmıyor.

TATA4242

https://m.********.com/plastart/plastyart-derin-kiler-kabi-15-lt-30-x-28-x-30-cm-p-33391392?boutiqueId=316804&merchantId=117468

https://www.***********.com/primera-derin-kiler-saklama-kabi-15-lt-sa-290-p-HBV00000DQCC2?magaza=MeleniHome

Ve en iyisi olarak gördüğüm,bir daha mama kabı almaya uğraşmıyacağınız ürün
https://www.************.com/evcil-hayvan/los-canis-mama-saklama-kabi-15-kg-hacimli_pdp_486588782?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=402882810843&utm_term=87307252553&ga_prodid=486588782&ga_merchantid=138487201&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAiAp5nyBRABEiwApTwjXvvi2BEx7Yj2GHm8U4eoRmGWt6aslBytan1_xb4pnjZCu4rp0HlmMxoC8oEQAvD_BwE
Attığım linklerdeki ürünleri cimri veya akakçe üzerinden fiyat farkları ve kargo ücreti ile kıyaslayarak daha uygun şekilde alabilirsiniz.En sağlam ve uygun olanlar bu şekilde,benim evde kovalar olduğu için gerek duymadım ve saklama kabı + istenmeyecek kadar kavanoz mevcut :)evet cimriyim :):):)

onurtemiz

Tatacım

******** linkindeki daha mantıklı ve iyi. 15 Lt 7 kg falan yapar zaten birazcık büyük gibi ama görüntü olarak da iyi bence hoş sade
Ayrıca Cimrilik ile alakası yok kimisi Orijen’e para verir yaş mamayı uygun tutar :-) prensip, bütçe, tercih meselesi :-)

Gerçi 2020 yılında şu an Royal Canin gibi mamalar bile haddinden fazla pahalılandı. Orijen i bırak Pro Plan a bakayım dedim o tarz içerikli mamanın 1,5 kilosuna 80₺ vermek hoş değil. Purina One gene 68-69₺’ye çıkmış. Haram zıkkım olsun

TATA4242

Onur sjsjsjjs benim ruh halim yeminle.Ya bunları atmamın sebebi boşuna kedi yada köpekler için olanlardan alma diye,iki süsleyip püslüyorlar,al sana 30 liralık ürün 150_200 tl.Her ikiside plastik sonuçda,ben onca süredir kullanıyorum,benim kullandığımda bayatlatmıyor,pahalı olanda,niye o kadar para verim.İkiside aynı kapıya çıkıyor.

onurtemiz

Süperiz :-)

bihtercik

ben plastik yerine cam kullanıyorum.
hem daha sağlıklı.
(turşu için alınan kavanozlardan)
ve hava almadığı için mama taze kalıyor:)

Alaracatlover

Ben akyurttan 9 liraya 1 kiloluk plastik kulplu saklama kabı almıştım gayet iyi tavsiye ederim

Fel__2

Yanlardan kilitli plastik saklama kabı kullanıyorum ben ikea da da vardı çok büyük saklama kapları görmüştüm bir bakın isterseniz onların fiyatlarına da

Catloveerr

Ben evdeki kedimin mamasını kavanoz, şişe ne varsa onlara doldurdum. Şu an elimde 9 kilogramlık yoğurt kovası var. Sokak köpekleri için gelen mamayı içine doldurdum ve baya bi mama alıyor. Para vermeye gerek yok bence bu şekilde kaplarda balkonda falan saklanabilir.

Ben plastik peynir kaşlarına koyuyorum