Dreamies Ödül Maması

Miyysila

Merhaba, kedim dreamies ödül maması aldım peynirli olanından ilk zamanlar o kadar çıldırır gibi yemiyodu şimdi ambalajın sesini duysa çıldırıyo vermem için sizce bağımlılık yaptığı için mi ve aranızda kullanan var mı? +sağlıklı mı?

5 CEVAP

Catloveerr

Açıldıktan sonra 4 hafta içinde bitmeli

Miyysila

Şuan elimde yeni 2 tane paket var birisi somonlu biri peynirli ikisinide açtım ve sokak kedisi çok nadir görüyorum yaşadığım bölgede klipsli paket olduğu için uzun süre durabilir demi?

LadyAndCat

Açtığınız ödül mamaları
1-2 ayı geçmezse iyi olur.
Elinizdeki günlük mamasına karıştırabilirsiniz :))

BalliBadem

1 ayda bitmeli en fazla ben 1 sene oldu 2 paket aldım sadece alınca 1 ayda bitirttiriyorum sonra uzun zaman almıyorum öyle

Çok sağlıksız ve evet bağımlılık yapıyor. Senede bir paketten fazla kullanmanızı önermem. Ben de şu an ördeklisini kullanıyorum haftada 6-7 tane veriyorum gerisi sokaktakilere. %4 mü ne et içeriyordu şaka gibi ama kedim çok sevdiği için çok çok nadir veriyorum.