Mama Taneleri?

sarmanbirkedi

Merhaba arkadaşlar . Bugün garip bir soru soracağım. Evet ben de kedim nefes alıyor normal mi vs gibi sorulardan bıktım ama danışmak istiyorum size. Kedim daha önceden mamasını gayet iştahla yerdi, çiğneyerek yutardı . Ama şu an mamayı çiğniyor yarısını tükürüp kalanını yutuyor ya da tamamen tükürüyor fotoğraftaki gibi . Mamanın tazeliği vs hiçbir şey değişmedi . Neden böyle yapıyor olabilir. Bıktım artık mamanın yarısı çöpe gidiyor 70 gr yesin diye 200 gr koymak zorunda kalıyorum.

27 CEVAP

LadyAndCat

Sarmanbirkedi;
Çocuk aynı mamayı yemekten de sıkılmış olabilir. Benim dişi de beğenmemişti Micho’yu direkt aklıma bu geliyor:)

LadyAndCat

Pardon hiç Micho almadım.
Bona Cibo ve Mito almıştım.
Mito Karışık olanı az yiyordu benimki...

muffincookie

Bennimki 1 haftadır yemesine rağmen böyle yapıyor.Yubarlak mamaları köpekler daha iyi yiyor sanki.

sarmanbirkedi

Fiyatı micho bandında olan başka ne onerirsiniz?

muffincookie

MyStic diyorlar ama denemedim.Bence o da iyi sipariş edicem mama bitince.15 kg 200 yada 190 TL falan.Daha ucuz olarak Jungle konuşuldu.

BalliBadem

Bide geniş bi kaseye mamasını koy mesela 100 gr sa 200 koy öyle dene

sarmanbirkedi

Evet baktım bir şeyi yok güzelce kırıyor sonra tukuruyor

LadyAndCat

Merakla bekliyoruz , başka bir mamadan çok az alıp dene bakalım...

sarmanbirkedi

Natkarat
Teşekkürler ama zaten yetişkin mama

sarmanbirkedi

Mystic olabilir ama junglein analiz değerleri düşük beğenmedim

BalliBadem

Mystic den numune iste beğerse maman bitince onu al yada maman bitene kadar kumbara yap biriktir sonra bonocibo al

sarmanbirkedi

Mysticten numune istedim ayrıca onerinizi deneyeceğim teşekkürler