Kedim Hassas Mı ?

muffincookie

Anket

MyStic'e geç
(6 oy)
Devam et sen
(1 oy)
Kedim Hassas
(0 oy)
Hassas değil
(1 oy)
Toplam (8 oy)

Kedim bu aralar (sokak) kusuyor ve öğürüyor.Bi tuhaflık var.Hassas gibi sindirimi.Hamile şuan.BonaCivo veriyorum mamadan mı?MyStic kitten-yetişkşn alsam iyi gelir mi daha?

1 ankette 2 anket oldu birine cevap verip diğerini anketten seçerseniz sevinirim ;)

10 CEVAP

Hamile kediler sık sık az az yerler. Ayrıca arada kusmaları normal çok sık kusuyorsa sıkıntısı vardır. Mama olarak da mystic yavru kedi maması bence sokak kediler için çok iyi 2200'dü taurin oranı sanırım, et oranı da %50. Ben mystic kitten derim.

Mystic e geç sonra gözlemle aynı şey devam ediyorsa mamadan değildir başka yediği şeylerden olabilir veya hamile sitedir ama böyle olduğunu sanmam

muffincookie

Aslında bende düşündüm ama enerjik ve iştahı açık.Sadece dün herzamankinden az yedi.Bugün iştahı yerindeydi.Ben mi evham yaptım acaba.Birde geçen mama kustu yine aynısını yapmaya mı çalıştı acaba.Geçen kustuğu mamada bonacivoydu bu mamadan sonra başladı ama mamadan mı anlamadım.Beterinere gidemem maalesef bu arada :(

muffincookie

İçim rahatladı sağolun.Zaten çok kusmuyo baya nadiren.MyStic Kitten alacağım o zaman mamamız bitince çok sağolun tekrardan♥️

Ne sürede bir kusuyor ki?

sarmanbirkedi

info@*********.com a sorununuzu belirtip mail atın bence. Elbette mamamızdan oldu vs demiyeceklerdir ama en azından başka neyden olabilir söylerler

muffincookie

MyStic deneyeceğim o zaman sağolun ♥️

Catloveerr

Belki mamadan değil de başka bir sorunu vardır veterinere gösterseniz?

Linsenpai

Hamile kedilerin arada kusmaları normal, evham yapmanıza gerek yok diye düşünüyorum :)

muffincookie

@787891 en son 3 Şubat'ta kustu daha kusması.Diğerleri öğürme gibiydi.

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/35601-sanirim-sorun-mamada