Piree

Maviiruhluu

Ben kedime pire damlasi uygulamistim ve hepsi gecmisti dun sahiplendirdim ama tekrar damla yapmislar ic parazit icin de ilac kullanmistim soylemistim de hatta ama ilacta vermisler bir kez, bende dayanamayip geri aldim kedimi tirnaklarini da kesmisler. Ve simdi uyuyor biraz halsiz birsey olurmu tekrar ilac ve damla uygulandigi icin lutfen yardim edin ölmesinden korkuyorum

6 CEVAP

Maviiruhluu

Tesekkur ederim hareketlenmeye basladi biraz

ebrarnur22

Bazi pire onleyen tasmalar var onlardan al oblar ayarlaniyor amq fazla boynunu sikmasin yokvsa hic yerleribde durmuyorlar:)

Maviiruhluu

Soruyu anlamamışsın. Ben pireden nasıl kurtulurum demiyorum. Ben pire ilacı kullandım ve geçti. Sahiplendirmiştim onlar tekrar uygulamış. Bir zararı olur mu diyorum. Küfür de etme. Edeceksen cevap yazma!

tubanur

Sende arkadaşın yorumunu anlamamışsın. "ama" yazmak istemiş ama harf karışıklığı olmuş.

Maviiruhluu

Sonradan fark edip mesaj attim zaten. Yorum silinmiyor

Badems

Bu sebepten dolayi olmez merak etmeyin. Ama iciniz rahat degilse eger veterinerinizi arayip sorun bir. Ya da guvendigim bir veterinerin numarasini veriyim arayin sorun gerekli aciklamayi yaparlar size.