Kedi İçin Gerçekten İyi Bir Mama Önerisi İstiyorum

Patili günlerle ????

7 CEVAP

Proplan bağımlılık yapıyor ve çok çok inanılmaz iyi bir mama değil onun yerine ND öneririm eğer bütçeniz yetiyorsa Orijen ve Acana daha iyi. Veya trueinstinct

mavitilki

N&D ya da proplan piyasamızdaki en iyileri. Keşke yurt dışındaki gibi rahat rahat barf besleme yapabilsek o cesaret olsa lakin neredeee :) Bunların dışında Hill's ve Golosi de güzel mamalar, öneririm.

Alaracatlover

N&D, Bravery, Felicia, Brit care benim beğendiklerim

Daha uygun arıyorsanız bravery olabilir veya bonacibo ama bütçeniz daha iyiyse bunları almayın

onurtemiz

Çok iyi ; Acana,

İyi; Orijen, ND, Petplus,

Orta iyi ; Matisse, Brit Care, Profine, Sanabelle, Advance

Orta; ProPlan, Purina One, Hills, Royal Canin

NOT: stok sorunu olan iyi mamalar; Instinct, Taste of Wild, bir şeyler daha vardı unuttum :d

AYRICA ORIJEN NEDEN İKİNCİ SIRADA TÜRKİYE’DEKİ KEDİLER ORIJEN’i YETERİ KADAR KALDIRAMAYABİLİYOR. AĞIR GELEBİLİYOR. ACANA DAHA DENGELENMİŞ OLDUĞU İÇİN 1. SIRADA O VARDIR TÜRKİYE İÇİN.

Ama en iyi mama diye bir şey yok. Kedinize iyi gelen mama vardır. 2 yaşını geçene kadar farklı mamalar deneyip görün. Hangisi en iyi geldi.

Bcanaydn

Royal canin kullandım olmadı
Hills kullandım
N&d geçtim ağır geldi yemedi tüyleri kepek oldu
Şimdi gene hills geçtim hatta dün sipariş verdim ki n&d ocean somonlu Türkiye geldiğini öğrendim üzücü

onurtemiz

Üzülmeyin belki o ND de ağır gelecek mama bitince onu alıp deneyin.
Hills'ten farklı olarak ProPlan da deneseniz mi acaba