Kedi İçin İyi Mama Önerisi

Kedim için güzel çok pahalı olmayacak şekilde mama önerileriniz var mı

10 CEVAP

Proplan iyi bir mama değil hemde çok uygun değil hiç değmez. Mattise kullanın memnun kalırsınız veya daha uygun olarak bonacibo var ama mattise e bütçeniz yeterse daha iyi

Çok pahalı olmasını istemiyorsanız proplan var hem fiyatı uygun hemde veterinerlerin tavsiye ettiği kaliteli bir mama

BalliBadem

Uygundan kastınıza bağlı
Matisse
Happycat
Olabilir

cagdan

Market grubu mamalarla çocuğun ömrü çok uzun olmayabilir mama karıştırmak da iyi birşey değil. Bence promosyonları takip edip taksitle büyük kilolarda üst segment mama almalı ve sonra kilo kilo poşetlemelisiniz. Eğer hastalandığında sağlığı için binlerce lirayı ve üzüntüyü göze almıyorsanız tavsiyem bu yönde.

onurtemiz

Matisse alın, Bonocibo falan kötü.

Matisse tüy dökerse Brit Care
Bu da olmazsa ise Profine. Bu üçü de orta kaliteli mamalar.

Pro Plan da ne çok kötü ne çok iyi. Ama keskinle fiyatını hak etmeyen marka. Fiyat içerik olarak olumsuz ne yazık ki :/ lakin kiminle konuşsam Purina ürünleri (yani Pro Plan) kedilere iyi geldiğini söylediler. Karar sizin. Deneyip görün derim. Biraz pahalı olur ama önceleri küçük paketler alıp deneyin. Matisse, Brit Care ve ya Profine denedikten sonra eğer bunlar işe yaramazda ProPlan a bakın derim.

@onurtemiz gerçektende öyle ama proplan iyi geliyor nd kullanıyorduk proplana geçtik tüy dökülmeleri falan geçti ağzında koku vardı oda geçti ama bağımlılık yapıyor tek kötü yanı o

onurtemiz

benim yavrucak
İlk 4 ay ND
5-7 RC Mother Baby (3 ay)
8-10 Petcuren Go (3 ay)
11–13 ND Balıklı (3 ay)
14-17 ND Kuzulu
18-21 ND tavuklu
21–23 ND balıklı

23 aylık bitti 24’ü doldururken RC British Shorthair mamasına geçtik sonra da Sensible. Sebebi ise ND çok tüy döküyor. 4 farklı ND kullanmamıza rağmen yok pek fazla yaramıyor ağır geliyor sanırım bizim oğlana. Şu an da Purina One fiyat-performanstan dolayı aldık geçen hafta başladık. 1,5 kilo 42₺ idi. Bu bittikten sonra yine bu fiyatta olursa ve bize yararsa belki alırım. Niyetimiz Acana’ya tamamen geçmek ama ondan önce orta kaliteli mamalar ile kilo aldırmak.

sarmanbirkedi

Bonacibo

bbeyzvv

en uygun ve iyi reflex

Alaracatlover

Felicia.