Anal Kese

Senem066

İki hafta önce vajinadan gelem iltihapla birlikte gözetim altında antibiyotik kullandık. Bu gün de oyun oynarken yakaladım. Makatından gelen bir akıntı mevcut. Vajinayı kontrol ettim orada yok bu sefer. Genel hali ve hareketleri de iyi. Yine götürüp antibiyotik kullanmak istemiyorum çünkü korkarak kullandım böbreklerinde sıkıntı var. Ne olacak böyle ya

19 CEVAP

Senem066

Yok hayır bu gün hep yanındayım o tür hareketleri olmadı oyun oynarken bir anda oldu sonradan orayı temizlemeye başladı.

Senem066

Hayır yapmıyor

Ecerana

bnim kedimin de idrar yollarında taş var onun bu hafta sonu belli oldu ameliyat dediler ama bakalım başka veteriner e de götüreceğim çünkü tamamen tıkalı değil direk ameliyat demeleri garip. bnim merak ettiğim kedim tuvaletden sonra gün de Bi kaç kere yapıyor bunu yere poposunu sürtüyor oturarak ilerliyor kakasın da kan vs yok ama dün kaka yaptı kakanın sonunda zarımsı bişey geldi ne olduğunu anlamadım ama kakasını kıvamı normal bn şuan idrar yolları problem li olduğu için belki ondandır dedim. popıyu yere sürtmek dediğinize göre çok başka bi rahatsızlık öyle mi

Sarımtırak bı akıntı ise anal kesedir. Çok hırçın bir kedi değilse elinize eldiven alın ve popo delik kısmını içerden dışarı doğru hafif bı sıkın sivilce patlaması gibi kötü kokulu bı akıntı çıkarsa muhakka boşaltması gerek sonra ilerler.