Kedim Bir Ayda 3 Kere Kızgınlığa Girdi

kedim en fazla bir hafta aralıklarla kızgınlığa girdi üç kez. kısırlaştırmak istiyorum ama vakit bile bulamıyorum bu sürekli girip çıkmaları yüzünden. veterinere götürdüğümde yapabileceğimiz bir şey yok dediler mecbur geri döndüm. apartmanda yaşıyoruz sabah işe gidecek olanı hastası yaşlısı var, şikayet edecekler diye korkmaya başladım artık. bu normal midir yoksa endişelenmeli miyim?

4 CEVAP

BalliBadem

Başka bi veterinere sorun iğneyle çıkarsınlar kızandan sonra kısırlaştırsınlar

mavitilki

Normal bu durum sorun değil. Bazı kedilerde olur öyle. Başka bir veterinere gidin gerekirse bir süre veterinerde kalsın gözlem yapılıp kısırlaştırılır.

Başka bir veterinere gidip kızgınlık giderici iğne yapsın sonra ameliyat ameliyattan önce kan tahlili yaptırmayı unutmayın

masyakartal

Benim kedimde böyle oldu kızgınlıktan çıkınca beşinci gün ameliyata alındı çünkü altıncı veya yedinci gün kızgınlığa giriyordu ve bu süreç böyle bir buçuk ay sürdü