İki Kedimin De Cinsi Ne?

Yaklaşık 2 sene önce iki kedi sahiplendim fakat cinslerini bilmiyorum. Beyaz olana tekir dediler, diğeri içinde mavi rus kedisi dediler ama ikiside hiç benzemiyor. Bilgisi olan birileri yardımcı olursa çok sevinirim.

6 CEVAP

Bellasmom

Mavi rus’la tek ortak yanları ikisinin de kedi olması olabilir ancak. Bildiğimiz smokin kedi.

Siyammm

Kim dediyse sallamış mavi Rusu bırakın sokakta bulmayı safkanını bulamassınız ikiside tekir siyah beyaz olanına tuxedo deniyor

sarmanbirkedi

Bellasmom
Hahahahaaha yorumunuza çok güldüm tek ortak yanları kedi olması -_-

Miyysila

Mavi rus denilen bildiğimiz smokin kedi (tuxedo) bence ya

Mavi Rus kedisini parayla almak bile mümkün olmayabiliyor. Siyah Beyaz olan kesin tuxedo (smokin) kedi. Diğeri de beyaz bir Tekir kedi.

BalliBadem

Smokin ve tekir bence