Dil Çıkarıyor

muffincookie

Merhaba.sokakta 2 dişi kedim var.1i dilini minicik çıkaıyprdu ama geçti sonra ertesi güne.bikaç saniye sürdü.bugğnde diğeri minicik dil çıkardı.nedendir?mamadan olabilir mi?yada başka birşey

7 CEVAP

sarmanbirkedi

Çok değil royal canindeki daha fazla. Bu arada daha iyi koku almak istediklerinde ağız acip dil çıkarırlar ama başka nedenlerden de olabilir

kayrae

Ağzının içine bakabilme ihtimaliniz var mı? Diş ya da diş eti problemi olabilir.

muffincookie

Ağızlarına baktım.Bi sorun yok

muffincookie

Mamam BonaCibo mystici deneyeceğiz

muffincookie

Tuz %2.1 mi ne?Bu oran çok mu?MyStic'de nekadar tuz var

muffincookie

Sağolun yine :)
Sanırım ben BonaCibo mamayı bırakmayacağım.Bilemedim ama daha güvenilir yok ki.Şuan kuzulu hassas kedi kullanıyorum yavaş yavaş düzeldi.Arada micho yiyo ondan ikisi karışınca tuhak gelmiştir diye düşündüm ve hassas kuzulu + micho devam edeceğim.Yavruların ikisini yemesi sağlık ve gelişim açısından sıkıntı yaratır mı?

LadyAndCat

Bir sağlık sorunu yoksa davranış biçimidir. Benim bir kedim dili dışarda uyurdu :)) uyurken o dil dışarı sarkıyordu hep. Bazen yalanırken dilini dışarda unutuyordu. Seviyordu çocuk öyle yapmayı.