Kedim Köfte Yemiş Çok Zararı Olur Mu?

SilasinemD

Kedim az önce kaşla göz arasında en fazla 1-2 tane köfte yemiş normalde saklıyorduk ama mutfakta kimse yokken yürütmüş. İçinde soğan baharat falan her şey vardı bir zararı olur mu? Köfteler küçük/orta boydu.

6 CEVAP

lwb

Birşey olmaz merak etmeyin, midesini rahatsız ederse kusar en fazla.
Sürekli olmasın yeter

ardazeybel16

İçiniz rahat olsun internetteki her yazıya göre hareket etseydik ohooo... :)

En fazla kusar belki. Bir kereden birşey olmaz önemli olan uzun vadede böyle beslenmesi.

ardazeybel16

Abartılcak bişey yok böyle şeyleri takmayın sonuçta bizde yiyoruz ve o bir yiyecek internette baharatın bilmem neyin çok zararlı olduğu söyleniyo fakat bunlar uzun süreçte kullanılırsa zararı “olabilir” o yüzden hiç birşey olmaz

SilasinemD

Tamamdır çok teşekkür ederim ben de internette okuyunca tedirgin oldum biraz bir kereden bir şey olmaz diye düşündüm ama ne olur ne olmaz sorayım dedim. Normalde ortalıkta yemek bırakmayız ama gözden kaçmış işte.

BalliBadem

Bizimki neler yiyor bişey olmaz sanki hazır mamalar çok mu sağlıklı tabi hep köfte yesin demiyorum ama siz yerken isterse çeyrek falan yiyebilir bi hassasiyeti yoksa