Bonacibo Değerlendirmesi

ardazeybel16

Evindeki Kedisine Bonacibo alan varmı? Eksileri, Artıları neler? Memnun Kaldınız mı?

23 CEVAP

sarmanbirkedi

Ben sadece fikrimi belirttim. Size de saygı duyarım. Kirdiysam veya kabalık yaptıysam özür dilerim

BalliBadem

@catlover ben bonocibo kullanmadım aşkımda yok zaten her mama her kediye yaramaz biliyorum size demedim niye üstünüze alındınız bilmiyorum ve hayır birçok insan sadece bonocibo değil birçok ucuz mamayı insanlar kullanmasın ye kullanmadan kullanmış gibi yorum yapıyor

ardazeybel16

GÜNCEL

sarmanbirkedi

2 ay kullandım sonra ekonomik nedenlerle değiştirdim. Birincisi kedim kilo aldı yanakları tonton oldu ama obez olmadı yani iyiydi. Tüy dökümü vardı neredeyse sıfıra indi ve kedimin tüyleri parladı. Kedim bu süreç içerisinde hiç hasta olmadı ve tadı da zaten tartışılmaz daha koy diye ağlıyordu ama sınırında veriyordum

sarmanbirkedi

lwb*

BalliBadem

Reflex kullandım *********yıda yakında kullanıcam tabiki kullanınca iyi etki etmeyebilir ama ben içeriklerine göre iyi kötü derim

Catloveerr

@baliibadem ben size hitaben yazmadım cevaplarda yazanlara toplu olarak yazdım. Ayrıca kullanmadıysanız kullanandan daha iyi bilemezsiniz bence kimse boşuna kötülemiyodur herkes sırada beklemiyor *********yı kötülemek için :)

LadyAndCat

Ardazeybel16
Ucuz mamalar arasında tavsiye edebileceğimiz olan. Evet içindeki un ve tahıl oranı fazla ve içinde hiç et yok. Protein tozu var. İçinde bolca un, pirinç, mısır ve tahıl olduğu için iyi ve kaliteli diyemeyiz.
Kediniz yedikten 5 saat sonra mutlaka aç olacaktır.
Denemesi bedava.
Ucuza besleyeyim ama kötü de olmasın derseniz evet neden olmasın ? :))
Reflex, Bonnie, Enjoy, Paw paw gibi mamalardan iyidir.