Bonacibo Değerlendirmesi

ardazeybel16

Evindeki Kedisine Bonacibo alan varmı? Eksileri, Artıları neler? Memnun Kaldınız mı?

23 CEVAP

lwb

Pahalı iyi diye bir şey yok, içerik ortada.
Her mamanın her kediye etkisi aynı olmuyor ayrıca, n&d de daha üst düzey bir mama ama bir çok kediye iyi gelmiyor.
Bonacibo mamanın tuz oranı fazla, içerik yetersiz ve et adına bir şey yok. Bonacibo diyince aklıma nedense un geliyor, başka mama arayışına girebilirsiniz.

lwb

Ayrıca sizin kediniz sokak-ev arası bir yaşamı olduğu için bağışıklık ve sindirimi ev kedilerine nazaran daha dirençli ve yüksektir, o yüzden etki göstermeme ihtimali de olabilir @sarmanbirkedi

lwb

Ayrıca RoyalCanin asla övmem

BalliBadem

@muffincookie zaten size demedim ben bonocibo yu kullanmadan gömenlere dedim

Catloveerr

İçerik okumayı bilen kimse burada gelip de royal canini övmüyor. Ayrıca her mama her kediye iyi gelmez şunu bi anlayın. Biri bonacibo markasına bi şey diyince laf etmeye hazır bekliyorsunuz. Kimse kedisine kullanmadan burada ishal yaptı vs. Demez. Ben kullandım tüyleri aşırı bakımsız ve zayıftı karnı doymuyordu ayrıca dışkısı da berbat kokuyordu şimdi ben markayı mı kötülemiş oluyorum? Hayır. N&d kullanıp yaramayan da var bu n&d yi kötü yapmaz. İçerik belli isteyen kullanır sıktı artık şu bonacibo aşkı.

sarmanbirkedi

Yahu o kullananlar değil inanmayın onlara. Kedim hiçbir zaman ne işgal oldu ne ağzı koktu. Onlara göre pahalı = iyi

sarmanbirkedi

lan
En nefret ettiğim insan tipi sorgulamadan konuşandir. Zaten şu an bu haldeysek böyle insanlar yüzünden. Birincisi firmadan mail olarak tuz oranını isteyin o çok ovduğunuz royal caninden daha az. Ikincisi zaten firma da kas etinden değil sakatattan yapıldığını kabul ediyor . Gerçek et içeren mamalar tabi ki daha iyi ama bonacibo yine de çok iyi . Evet aklınıza un gelmiş ama neden bilinmez . Belki dr tahıl oranı sadece %16 diyedir . Mesela çok olduğunuz matissede 25. Ben gayet de memnunum

lwb

Kedilerin biyolojik ve fiziksel ihtiyaçlarını araştırıp ona göre mama ayırımı yapıp, sizi bu hale getirdiğim ve nefretinizi topladığım için kusura bakmayın..
Firmaların hileleri ve yalanları da olur, o yüzden şaşırmamak gerek.

muffincookie

BonaCibo benimde sokak kedilerine kullanıp sevdiğim bir mamadır.Kedilerim için reflexten bonacivoya geçtiğinde tüy güzelleşti ve dışkıları iyiydi.ağız kokmadı ishal yapmadı.Sadece arada kendi maması değil diğer kedilerininkinide yediği için bir kedimin midesi şey oldu kustu.sonra hassas kuzuluya geçtim düzeldi.o fiyata daha iyisi yok

BalliBadem

Herkes eskiden hatırlıyorum bu forumda reflex i övüyordu şimdi niye ondan daha iyi olan bonocibo yu yeriyorsunuz saçmalık ya

Anonymus552223

Her mama her kediye ayni etkiyi yapmiyor. Bunu ogrenin artik. 2 3 kilo alip deneyebilirsiniz kendiniz gorun.

muffincookie

ŞAHSEN benim BonaCibo önermenin sebebi daha iyi gelmesi.İlk reflex kullanıyordum zararı yoktu önerirdim ama bu daha iyi geldi bunu önerdim.Mesela BonaCibo benimkine iyi gelir seninkine gelmez.Okey.Her kedi farklı.Ben kendi deneyimimi paylaşıyorum

lwb

Reflexi bir kere bile övmedim, yorumlarımda dahi geçirmedim çünkü içeriğine bakmadım

ardazeybel16

Millet diyor yok ishal yapıyor ağız kokusu yapıyor tüy falan döktürüyor diyor delirmiş durumdayım napsam bilmiyorum

BalliBadem

Tabi her kediye yaramaya bilir ama sırf insanlar almasın diye mamayı kullanmadan kullanmış gibi konuşanlar var yaş mamayı ihmal etmeyin kristaleşme vs de olmaz bende evde 2 kg mamam bitince bonocibo alıcam kullanınca yazarım yine