Mama Önerirmisiniz? Karar Veremiyorum!!!

ardazeybel16

Arkadaşlar bir sürü mama baktım fakat karar veremiyorum herkes farklı ağızdan konuşuyor, bonacibo, reflex, jungle, proline, appetite bu mamalara baktım falan ama sonuç olarak karar veremiyorum. Yazdığım mamaların fiyatında mama önerebilirmisiniz. Mamayı anlatarak.

8 CEVAP

Bonacibo veya purina ONE eğer bütçeniz yeterse matisse alın daha iyi.

sarmanbirkedi

Üç kaç kez yazacağız bonacibodan daha iyi nd acana var tabi ama bunlar arasından tartışmasız bonacib o

Catloveerr

Golosi - matisse

BalliBadem

Saydıklarınız arasında en iyi bonocibo
Appetite yi bilmiyorum ama

muffincookie

BonaCibo net.kendilerinden dişi olana hassas kuzulu çok iyi geldi.

sekerfare21

nd’nin tahılsız olanı baya iyi. farklı mamalar kullanmadığım için çok bir şey diyemem ama kullanırsanız pişman olmazsınız. nd kullanmaya başladığımdan beri benim yemeklerimi yemek istemiyor, eskisinden daha az yiyor ve kilosu çok iyi diyet ihtiyacı olmadı.

ILoveF

Ben mystic somonlu kısırlaştırılmış kedi manasını aldım yeni. Hem evdekiler bende sokaktakiler çok severek yediler. İçerik olarak gerçek et oranının filan fiyatına göre eş değer fiyattaki bir çok mamadan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bende çok araştırdım ve içerik fiyat olarak en iyisi bu diye karar verdim. Bence sende bu markayı bir araştır. Ben memnun kaldım.

ardazeybel16

ya ben uygun fiyatlı mama istiyorum adam başına buyruk gelmiş buraya nd güzel diyor hey allahım yarabbim