Sokaktaki Canlar İçin Bestpet Mama

sudeaxx

sokak kedileri için uygun fiyatlı mama arıyorum.öğrenciyim. bestpet diye bir mama duydum 1 kilosu 15 tl.Ben bir kilo bir kilo almayı düşünüyorum her seferinde de farklı mama almayı düşünüyorum.yardımcı olabilir misiniz?

4 CEVAP

sarmanbirkedi

Bestpet yerine bonacibo alın hem daha ucuz hem daha kaliteli

Natkarat

Bestpet alabilirsiniz. Daha önce uzun bir süre sokaktakileri bu mamayla beslemiştim. Hatta birisi hamileydi ve sorun yaşamadık.

BalliBadem

Mystic

Kediperi

Bende bestpet veriyorum hem uygun hemde yiyorlar sorunsuz