Kedi Tasması Tehlikesi :(

polo

aslında soru degil ciddi bir uyarıdır sabah evin içinde sesleri geliyordu ben uyurken erken uyandı oynuyor sandım yanına gittigimde gördügüm manzara ile yerle bir oldum boyun tasması nasıl olduysa agzına girmiş ve sıkışmış orda agız kenarları ön patileri çıkarmak için ugraşırken tahriş olmuş şişmiş aman tanrım o nasıl bir manzaraydı ölecektim nerdeyse onu öyle göründe bütün gün yüzüme masum masum bakıp durdu yerinden hiç kalkmadan hep uyudu daha şimdi biraz kalktı dolaştı elimle yedirdim bişeyler ama dünkü polom nerde şimdiki polo nerde bu saatlerde ortalıgı inletirdi oynarken çok üzgünüm çok kötüyüm dikkat edin hatta sokaga falan çıkmıyorsa evde asla tasma takmayın en azından koşarken falan bile bir yere takılabilir....

4 CEVAP

Tarcinn

Çok geçmiş olsun, dikkat etmek gerekiyor gerçektende.

fatma1925

çok geçmiş olsun allah korumuş. iyiki erken görmüşsünüz. uyarınız içinde teşekkürler bu arada.

patkam

Çok geçmiş olsun :(

07emn

Çok üzüldüm gerçekten geçmiş olsun :(