Kedim Son Günlerde Çok Miyavlıyor.nedeni Ne Olabilir?

ebraruyanik

Kedim son günlerde çok miyavlıyor. Genel olarak sessiz bir kedi olduğu için biraz tedirgin olmaya başladım. Sanki bir şey istiyormuş gibi geliyor ama maması ve suyu dolu, tuvaleti temiz, sürekli oynuyoruz ve ilgileniyoruz. Sebebi ne olabilir?

7 CEVAP

poughkeepsie

Benim de böyle ancak benim kedim kısır değil bu yüzden kızgınlık olduğunu düşünüyorum. Mamasını severek yiyor mu? Dışkısında herhangi bir anormallik (siyah renk, ishal veya keçi dışkısı gibi minik parçalar olması vs) var mı? Bunlara öncelikle bakın bence. Eğer görünürde hiçbir sıkıntı yok diyorsanız bi muayeneye gitmeniz en iyisi

Catloveerr

Kısır mı?

ebraruyanik

evet geçen sene kısırlaştırdık

ebraruyanik

evet severek yiyor. tavsiyen için teşekkürler kontrol edeceğim.

LadyAndCat

Can sıkıntısıdır.
Camdan bakabileceği, oyunlar oynayacağı alan var mı evde?
Enerjisini atabiliyor mu?

pillikontes

@poughkeepsie

bu dışkı ile ilgili saydığınız şeyler önemli bişey mi mesela siyah ve keçi gibi minik minik dışkılaması

poughkeepsie

@pillikontes
Siyah dışkı (baya simsiyah yani koyu kahveden ayrı) iç kanama sonucu olabilir deniyor, keçi dışkısı gibi küçük parçalar halinde olması da kabızlık göstergesi. Detaylı bilgim yok ama normal olmadığını söyleyebilirim araştırın isterseniz