Yorkshireterrier Köpeği Olan Varmı Kac Gr Mama Veriyorsunuz Günlük

rabia_ynk

Merhaba yorkshire terrier kopegi olan varmi gunluk kac gr mama veriyorsunuz yetiskin bir yorki icin soruyorum benim kizim mamayi gunde iki kez ve odul mamalari vermem halinde hala mamayi ilk kez gormus gibi saniyede yiyo ve kirmadan yutuyo mamayi neden acaba normalmi

4 CEVAP

ilknurerkec

BENIM 5 AYLIK SHITZUM VAR GUNDE IKI DEFA İKİ KAHVE KAHVE FINCANI VERIYORUM VERIRSENIZ DEVAMLI YERLER DOYMAK BİLMEZLER

mrshelby

Mama olarak hangi markayı kullanıyorsunuz,mama değerlerinin saflığına göre bebeklerimizin mamayı tüketme çokluğu değişiyor sanırım

rabia_ynk

proplan somonlu kullaniyorum veterinerim kilosu iyi cogu petler oyle mamayi yiyebilir kırmadan yutmasi normal kusma olmuyorsa birsey olmaz dedi benim kız aç gözlü sanırım

bienien

küçük cins köpeğim var benim de pekinez cinsi, yaklaşık 200-250 gram ancak yiyor günde.