Tasma Hakkinda, Cok Onemli

Kedimiriltisi

Bir ablam var yillardir kedi bakar, dunyanin en iyi en hayvansever insanlarindan biridir. iki kedisi vardı. Neyse dun kedilerden biri kurutma makinesine giriyor orada uyuyor ve normalde hic boyle bir sey yapmayan hayvan o gun yapiyor. Ve farketmeden makineyi çalıştırıyorlar. Tasma olsaydı en azından sesi duyulurdu. Çok üzgünüm ama elden gelen tek şey sürekli dikkatli davranmak ve rahatsız olsalar bile tasma takmak. Sonra ömür boyu vicdan azabı çekmek kaçınılmaz Onlar bizim can dostlarımız..

6 CEVAP

Anonymus552223

Tasma degil ki cozum. Hic mi miyavlamadi hayvan? Miyavlamayi duymayan tasmayi nasil duyacak. Bulasik makinesi calistirirken dahi kontrol ederim, cunku kedi bu nereye girecegi belli olmaz

Ya çok kötü olmuş başınız sağolsun. Tasma da işe yaramaz ki kontrol etmek lazım kedi bu ne yapacağı belli olmuyor:/

MRFatih

Tasma sağlıklı bir şey değildir.. Çözüm burada tasma değildir.. Dikkat tüm meselede.. Ve mesele hayvansever meseleside değil.. Evde yaşayan dostunuz varsa her önlemi almak zorundasınız.. Pencere, balkon, makina vb. Farketmez.. Trajik durum ama lütfen dikkat dikkat dikkat..

Kedimiriltisi

Bilmiyorum çok çok üzgünüm.. Siz de haklısınız. Her deliği kontrol etmeli hiç belli olmuyor

Kubyusbaskent

Ben tasma kullanıyorum malesef ki buna rağmen bazen dibimde bitiyor çok sessiz ilerliyor. Çok ama çok dikkatli olmak gerektiğini düşünüyorum... basınız sağ olsun gerçekten çok acı bı kayip..

LadyAndCat

Çok ilginç nasıl görmemişler????
Başınız sağ olsun.