La Vital Köpek Maması Nasıl Sizce Bilgisi Olan Var Mı ?

fatma1925

bugün işim olduğu için mamayı annem aldı orijen kullanıyoruz normalde ama o yok diye başka bir yerden de bakamamış la vital somonlu küçük ırk yavru köpek maması almış benim köpeğim cocker besin ihtiyacını tam karşılamaz mı acaba diye endişeliyim ?

3 CEVAP

Tarcinn

Benim kedim var ama yine de cevaplandırmak istedim :) bizde royal canin kitten kullanıyorduk ve sonra La Vital'in somonlusuna geçiş yaptık. Bildiğiniz gibi bir alt seviye bu marka, ama benim kedim memnun. Birşey olacağını sanmıyorum açıkçası :) (ama yine de royal canin kullanırken daha enerjikti, söylemesem olmaz :))

fatma1925

bizde orijenden çok memnunuz :) ama bunuda severek yediinşallah sorun olmaz teşekkür ederim cevabnız için :)

NzlB

hayvanlara mama verilmesinden yana değilim sindirim sistemlerine büyüdükçe hafif zararlar vermeye başlıyor ama ilk yazdığınız marka kaliteli