Rahim İltihabi

Senem066

Kısır Kedim de geçen haftalarda ilhtihap vardı. Asla pytometra olamaz Rahmi ve yumurtalıkları hep alındı dediler. Antibiyotik verdiler geçmişti. İki gün önce makatından geldi. Bu gün tekrar rahminden geldi. Genel hali çok iyi çok fazla iyi hemde. Kontrol ettiğim sırada görüyorum akıntısını. Çok fazla camin önünde yatıyor engelleyemiyorum. Soguk alıp üşütme dolayı da olabilir diye düşünüyorum. Bi ultrason falan yaptırmalı miyim ve ya kan tahlili?

2 CEVAP

lwb

Bence yaptırmalısınız.
Sürekli makattan akıyor da vajinadan mı sandınız acaba?
Anal kese de olabilir

Senem066

Yok ikisinden de kesin geldiğini gördüm çünkü sürekli kontrol ediyorum. Anal kese değil ama ne olduğunu çözemedim üşütüyor olabilir diye düşündüm