Yavru Kedi Tavuk Olmayan

Bcanaydn

Merhabalar arkadaş için soruyorum tavuk olmayan yavru kedi maması bakıyoruz balıklı ama pek bulamadım var mı bildiğimiz

5 CEVAP

Bellasmom

Felicia’nın kuzu etli yavru kedi maması var ancak içeriğini beğendiğimden değil sorduğunuz için yazıyorum. Eğer kendiniz çok küçük değilse NDnin yetişkin mamalarını da verebilirsiniz çoğu kişi öyle yapıyor.

Bcanaydn

4 aylık kedi veterineri de balık türevi alın demiş ama yavruda balık yok hala daha bakıyorum

Bcanaydn

Acana orjien de yok galiba yavru için

cagdan

Hills dışında hepsi tavuklu pirinçli yavru mamasıdır

cagdan

Ben advance, royal canin veya proplan kitten ları tavsiye ederim haftada 2-3 kez de ıslak mamayla ordek tavsan kuzu balık yediriyorum zaten???????? ıslak mamada da yüksek kalite aldığın sürece Kitten adult kisir fark etmez. Islak mama markası olarak da bir royal canin bir hills bir schesir bir vomfenstein bir matisse oldugu sürece tüy dökme ishal olma yaşamazsınız .. Nd gibi tahılsız veya az tahıllı mamaları her kedi sevmez. Alışırsa da bırakmak meşakkatli olur. Önemli olan ŞEKERSİZ KİMYASALSIZ, hayvanın gaga tırnak kuyruk bağırsağını mikserleyip fırında kurutan adi markalar hariç, orta segmentle de uzun süre sorunsuz yaşar can dostunuz.