Parkta Beslenmesine Baktığım Köpek Dostlarımıza Küçük Ebatlı Yavru Maması Verebilir Miyim?

mrshelby

4 aylık yavru köpeğimin mamasını değiştirdiğim için yaklaşık 2 kilo eski mamamız kaldı,parkta sokaktaki dostlarımıza beslenmeleri için bu mamayı versem onlar için bir zararı olur mu?

4 CEVAP

Catloveerr

Olmaz bence, karınları doyar

Natkarat

Neden sorun olsun ki? :) Aksine güzel bir düşünce.

bienien

normalde verilen 1-2 liralık dostluk mamalarından çok daha iyi olur. son kullanma tarihi de geçmemişse verebilirsiniz bence.

hayvandost222

Gayet güzel düşünmüzsünüz, sokak hayvanlarına sahip çıktığınız için sizi tebrik ederim! Eğer bozulmamaışsa ve çok eskimemişse hiçbir sıkıntı yok...