Yaş Mama

Incirreis

Benim hayvancağzımın maması bitti bu akşamlık yaş mama aldık markanın adı Master paketi açtık ama diğer yaş mamalara göre çok kötü kokuyo bende biraz verdim ama bu nasıl bi marka zararlı bişey mi çünkü çooook kötü kokuyo aq

7 CEVAP

Ebrarh

kendiniz evde tavuk haşlayıp verseydiniz hem içeriği bilindik hemde kötü kokmuyor :) djejjddjf ben böyle durumlarda felix alıyorum Bi sıkıntı da görmedim bide shesir var onada bayılıyor felixe göre içeriği daha iyi

Incirreis

İçerik derken ? Berbat kokulu tavuklu bir yaş mama işte.d

sarmanbirkedi

Sondaki aq a bayağı güldüm

Incirreis

olm mama çok iğrenç babama 1 paket almasını söyledim ama 92837328973828 tane almış.d

LadyAndCat

İlk defa görüyorum.

Bende :/ içeriğini atabilir misiniz

lwb

yani yararlı değil ama zararlı da değil, çoğu yaş mama kokuyo