Erkek Kedim Pipisini Çıkarıyor Bu Kızgınlık Belirtisi Mi ?

Kedidelisi12

Kedim 6 aylık tahminen. Hiçbir kızgınlık belirtisi yok. Ama yalanırken pipisini çıkarıyor sürekli. Yalayıp temizliyor vs. Bu sadece temizlik maksatlı yaptığı bir şey mi? Yoksa kızgınlığa mı giriyor

6 CEVAP

TATA4242

Pipisini çıkarıyor dediğinizde kahkaha attım :)mükemmel bir sevgi örneği ya,hanım bak burnunu karıştırıyor,diyen bir baba gibi.Valla mükemmelsiniz,övmek için söyledim.

LadyAndCat

Kedidelisi12
Çocuk temizleniyor işte:))
Erkek olduğunun da farkında...

Kedidelisi12

Sonuç olarak yalnızca bu davranışı göz önünde bulundurursak , kızgınlık belirtisi değil doğru anlıyorum yani :D

temizlemek için çıkarır :) ama ilerde kızgınlıkta eşyalara bacaklarınıza kollarınıza çiftleşme hareketi yapar en kötüsü koku bırakır kısırlaştırmanızı öneririm

MRFatih

Normal yani..hatta idrar bile kaçırıyorlar yalanırken ????

Natkarat

Kızgınlığa girme belirtilerinden birisi. Yalamalar sıklaşacak, hafiften acıklı ses çıkartmaya başlayacak. Sonrasında gelen kerkinme isteği vb. şeklinde sürüp gidecek. Şanslıysanız püskürtme yapmaz. Aynı durum bende de 6 ay civarında olmuştu. :)