Grip Olabilir Mi?

Kedim dün hırıltılı nefes alıyordu bu günde hapsiriyordu ama çok fazla değil ev hep sıcak yani uşutmus olması düşük ihtimal ama bu belirtiler buna mı işaret?????

6 CEVAP

malesef olabiliyorlar benim kedimde en son ekimin başında grip olmuştu ev hep aynı sıcaklıkta 24 derecede ama olabiliyorlar bizimki hep karebodurlarda yatar soğuk yerleri tercih eder ondan grip olduğunu anladık

ardazeybel16

@787891 ne yaptınız ? nasıl geçti

@ardazeybel16 bir haftalık veteriner antibiyotik iğne tedavisi yaptı bende vitaminlerle destekledim ama bizimkinde kusma ve iştahsızlık vardı

ardazeybel16

hmm benimkinde kusma iştahsızlık falan yok

MRFatih

Kediler grip olurlar.. Bazen anlayamazsınız bile.. Bazı vakalar ağır ve virale kadar götürebilir.. Gözlem şart..

Bugün zaten Kısırlaştırma kontrolü için gittik veterinere onu da sordum birşeyi yokmuş Allah'tan :)