Su Pınarı

Tikos

Merhaba.. kedim surekli musluktan iciyor yani bebekliginden beri malesef oyle alisti ve ben artik biz evde olmadigimiz zamanlarda kabindaki sudan icmedigini dusunuyorum cok endiseliyim bu konuda . Cunku sanki bikac gun susuz bile kalsa asla kabindan icmeyecek gibi bir hali var. Ben de o yuzden su pinari almaya karar verdim fakat ondan da cok korkuyorum cunku elektrikle calisiyor ve surekli prizde. Yani herhangi bir carpilma elektrik sizintisi falan olur mu acaba bir de onerebileceginiz markalar olursa falan yazabilir misiniz ?

19 CEVAP

Tikos

Aa tamam cok saolun cok iyi oldu cado pet i almam artik

pinarcaya

Ben cadopet kullaniyorum. Bazen artan sesi disinda bir sorun yasamadim. Geceleri fisini cekiyorum sadece. Sorun yasamaniza uzuldum.

@zehrabulutt keşke m pets alsaydınız oda şuanda indirimde

ZehraBulutt

Mpets i görmemiştim maalesef şimdi haberim oldu.