Su Pınarı

Tikos

Merhaba.. kedim surekli musluktan iciyor yani bebekliginden beri malesef oyle alisti ve ben artik biz evde olmadigimiz zamanlarda kabindaki sudan icmedigini dusunuyorum cok endiseliyim bu konuda . Cunku sanki bikac gun susuz bile kalsa asla kabindan icmeyecek gibi bir hali var. Ben de o yuzden su pinari almaya karar verdim fakat ondan da cok korkuyorum cunku elektrikle calisiyor ve surekli prizde. Yani herhangi bir carpilma elektrik sizintisi falan olur mu acaba bir de onerebileceginiz markalar olursa falan yazabilir misiniz ?

19 CEVAP

Tikos

Cok tesekkurler onerileriniz icin. Cado pet diye bir markanin su pinari var hic kullandiniz mi veya duydunuz mu sanirin yerli uretimmis fiyati falan cok uygundu dikatimi cekti sizce nasil bir urun

onurtemiz

Balık motoru da suyla çalışıyor. Kader de varsa olan olur diyeceğim de çok klişe olacak. Bu motorlar suya uygun şekilde üretiliyor. Denizin içine o kadar lamba alet cart curt giriyor yeri geliyor XperiaZ olsun Iphone 7 modellerimiz olsun sokuyoruz.
Siz endişelenmeyin kaliteli ürün alın. Lakin aldığınız ürünü sevecek diye kaide yok :/ genelde Drinkwell olanların şeklinde dolayı akan modelleri kediler daha çok tercih ediyor gibi. fakat aşırı pahalılar :/ 0 paket almak istemezseniz letgo ve ya sahibinden gibi sitelerde bakının derim

cagdan

Ben drinkwell ufak boyundan kullanıyorm arkadaşımın tavsiyesi üzerine. Evde olmadğm zamanlarda çekiyorum prizden ve kablosunu örtüyorum dişleri kaşındığı için kablo kemiriyo. Ama o şekilde de içmiş oluyo seviyesinden anlıyorm. Sadece akmasını istediğini anlatan hareketler yaparak prize takmamı hatırlaması akan suyu tercih ettiğini ispatlıyor ama önce can güvenliği.

bende bu soruyu sormayı düşünüyordum bir kaç güne aynı sorun bizdede var :( yaklaşık 2 aydır musluktan içiyor bende alcam su pınarı cadopet alcaktım ben fakat başkada alabilirim cadopetin yüzeyi plastik olduğundan pek sevmedim ********* da 130 tl ye var markası M Pets ondan alcam ben büyük ihtimal

@tikos ve cadopet alırsanız 2 ayda bir filtre almak gerekiyormuş acaba diğer su sebilleride öylemi merak ediyorum

1dk hemen atıyım

ZehraBulutt

Cadopet su pınarı bugün elime ulaştı. Ben memnun kalmadım açıkçası. Üstte suyun aktığı çıkıntının her yerinden eşit akmıyor su, bir taraf çok akıyor bir taraf nerdeyse hiç akmıyor, böyle olunca yüzeyin bir kısmına hiç su dolmuyor bir kısmı taşacak gibi oluyor. Sesi gündüz rahatsız etmedi ama şu anda evde başka ses yok ve yan odadan gelen sesi rahatsız ediyor beni, uyurken kapatırım büyük ihtimalle. En kötüsü benim yaramaz kedim nasıl becerdiyse ben mutfaktayken haznedeki 2 litre suyun 1,5 lt'sini yere dökmeyi başarmış, bu pınarı almadan önce beni en çok düşündüren şeydi zaten, çünkü kedim su kaplarından da suları döküyor. Evden çıkarken fişte bırakıp gidemem herhalde çok güvenli gelmiyor bana. Ha tüm bu olumsuzlukların yanında kedileri su içmeye teşvik ettiği de bir gerçek, ama yine de param boşa gitmiş gibi hissediyorum şu an, umarım kullanabiliriz.

Tikos

@ 787891 Sanirim digerlerinde de oyle degismek gerekiyor. M pets in linkini atabilir misiniz rica etsem bulamadim da

onurtemiz

Kablonun üzerini kaplayacak kılıflar var kablo için telefon kabı misali. Eğer ısırırsa diye korkuyorsanız..

https://www.*********.com.tr/m-pets-kediler-icin-otomatik-su-sebili-beyaz-2000-ml
3000ml olanda var ama bence ona gerek yok evde birden fazla kediniz yoksa

********* yı sansürlemiş

m a r k a m a m a :)

Tikos

Cok tesekkurler hepinize gercekten cok yarimci oldunuz. Ya kabloyu kemirmez kedim zaten hamile su an yani baya hareketsiz ama ben sudan carpilmasindan korkuyordum ama olmaz oyle bisey ben abartiyorum. Bir de sanirim ben de *********ninkinden alicam cunku cadopetin adaptoru yokmus direk 220 v ile calisiyormus yani daha tehlikeli elektrik acisindan. M petsinkinde adaptor var o yuzden benim aklim ona kaydi onu alicam cook tesekkurler hepinize

o zaman bende onu alırım

TATA4242

Bildiğim Cado Pet ve Drinkwell(*******da epey,uygundu şansınıza site kapanmış,dükkanı kapamışlar)