Kedim Zayif Ve İştahsız

SENCER_78

selamlar 3 ay önce sokakdan kedi sahiplendim.2 tane karma ve kuduz aşısı oldu 2 kizan geçirdi cok hareketli ama istahsiz ciğer tavuk haslama bunlari cok bole aman aman yemiyor yas mama kuru mama durumum musait olmamasina ragmen nd mama bile aldim kuru yer diye yok her gün çile yemek bulmak icin bi tavsiyeniz varmi resminide birakiyorum

2 CEVAP

lwb

Kısır değilse normal, kısırlaştırdıktan sonra toparlar kendini.
Kızgınlık geçirdikçe zayıflar

4 ayağının üstündeyken yandan fotoğrafını çekipte koyabilirmisiniz? ve kaç kilo?
Mesela benim 13 aylık erkek kedim 5250gr ama hiç 5kg gibi durmuyor karnı hafiften içeriye doğru ama zaten ideal kiloda