Kedimiz Patisine Hiç Dokundurtmuyor?

Seyma6390

Kedimi severken patisine deyince hemen çekiyor, ısırıyor. Sadece baş boyun kısmını sevdiriyor ama ben çok seviyorum patilerini daha altı buçuk aylık bize geleli 1 ay oldu acaba seve seve alışır mı ki tırnaklarını da hiç kestirmiyor bu yüzden. Mesela ben çok istiyorum patilerini karnını falan sevmeyi.

7 CEVAP

zamanla alışır zaten kediler genelde kendilerini sevdirmek istemezler istediği zamanlar oluyor o zaman sevebilirsiniz

suleren

Kediler partilerine, kuyruklarına ve karınlarına dokunulmasından pek hoşlanmazlar zaten. Bazen izin verebiliyorlar, karınlarını açıp sevmenizi isteyebiliyorlar ama genel olarak hoşlanmazlar.

Aysglllshn

Israrcı davranmadan dokunarak alıştı benimkiler. Patilerini kendileri koyuyır avuçlarıma

MRFatih

Patisine dokunduran ve bundan hoşlanan kedi neredeyse imkansız.. Bu tamamen iç güdüsel bir durum.. Savunmasız kalacağını düşündükleri için Patisine dokundurmazlar..

Fel__2

Ön patisine dokununca ses çıkarmıyo benimki ama arka patisine dokununca hemen çekiyo karnına asla dokundurmuyo hemen tekme ve ısırık :D

Kubyusbaskent

Sakinlikten beni bezdiren serseri kızım bugün ilk tirmigini atti... Sözün bittiği yerdeydim :) ısrarcı olmayalım istedikleri zaman elletsinler kedilerini :)

sarmanbirkedi

Patiye dokunmak mi yok sağolun hastanelik olmak istemiyorum. Her yerini özgürce ve ondan izin almadan bile rahatça sevebileceginiz kedim patisine dokunuldugu an çekiyor ve bağırıyor . Mesela sizinle tokalasmak isteyen biri yana o değil de kolunuzdan opse hoşlanır miydiniz (biraz garip bir benzetme oldu)