Kedi Otu

Rockyyyy

Arkadaşlar merhaba 3 aylık çok hareketli bir kedim var. bu siteden kedi otu sipariş ettim.internette kedi otu hakkında sakinleştirici rahatlatıcı mutlu edici gibi etkilerinin yanı sıra kediyi hareketlendirdiği de yazıyor.merak ettiğim şu zaten hareketli olan kedimi daha da mı hareketlendirir yoksa sakinleştirir mi ?

5 CEVAP

Kubyusbaskent

Merhabalar... Bizim kizin faresinin içinde kedi otu var. neler neler yapıyor görmeniz lazım :) genel durumu hareketli onu görünce daha çok oynuyor koşturuyor.

Mirtip

Bizim çocuğu hiç ama hiç etkilemedi. Kokladı ve dünyanın en manasız şeyiymiş gibi baktı ve gitti :)

Kubyusbaskent

:) :)

Kevserhaksever

3 aylık bir kedinin hareketsiz olmasını beklemeyin lütfen. Bir işe yarayacağını sanmam.

ZehraBulutt

Benimkileri coşturuyor catnip sakinleştirici etkisini görmedim. Hatta birbirlerine saldırıp boğuşuyorlar catnip koklayınca.