Kedilerim Birbirine Tıslıyor:(

Aysglllshn

İki kedim var. Daha öncede birbirlerinden 2-3 gün ayrıldılar fakat dişi olan gidip kısırlaştırılıp 4 gün sonra gelince birbirlerine asla yaklsşmıyor ve tıslıyorlar. Geçici midir bu durum

2 CEVAP

hcerenk

Geçici geçici. Benimkiler doğma büyüme beraber yaşayan 2 kardeş. Kısırlaştırma sonrası 1 hafta sürdü birbirlerine alışmaları.
Kısırlaştırma sonrası hem savunmasizlik gerginliği oluyor hem de hormonal olarak kokuları değişiyor, hem de anestezi etkisi ile duyular azaldığı için hayvan ekstra bi taniyamiyor karşısındakini.
Düzelir merak etmeyin. Geçmiş olsun.

Aysglllshn

Oh rahatladım:) çok tesekür ederimm☺️