Kedinizin Ağız Bakımını Düzenli Olarak Yapıyormusunuz?

MRFatih

Kedilerde ağız bakımının önemi..

6 CEVAP

Kubyusbaskent

Fırçasıni aldık lakin vet. Önermedi bebek olduğu icin. gözlerini temizlerken ağzını kulaklarini vb. Bolgelerini rahatsız etmeden kontrol ediyorum. Kedi ve kopusler için çubuk gibi birşey varmış kemirirken o işleve yaradigini söylüyorlar. 1 yaşındaki kızım için almıştık yüzüne bile bakmadi. Ne kadar işe yarar bilemiyorum.

Qumru

Yahu benim ki değil fırçalamak birşeyler yapacağımı anladığı an topuk. Yakala yakalayabilşrsen. Çok yaramaz çokk ????

LadyAndCat

Köpek diş çubuklarını 1cm-2cm gibi kesip verebilirsiniz. Çubuklar büyük oluyor. Kedi için araştırmıştım.
Köpek diş ürünlerinin kullanılmasında sakınca yok.
Yurt dışında kediler için de diş ürünleri var ama burda yok.
Denta Tablets olarak bir ürün var.

Bcanaydn

Sürekli ısırdığı için beni etrafı temizlemiş olur:)
Diş etlerinde sorun olduğu için düzenli olarak ağız bakım suları ve fırçayla temizliyorum

kayrae

güzel beslemek ve dişleri her gün fırçalamak çok önemli

sarmanbirkedi

Ben direk ızgara but kemiği veriyorum yarı etli ki tam etli versem eti yer kemiği bırakır. Sonra kendi kendine oynuyor uğraşıyor ve dişleri temizlenmiş oluyor.