Kedi Gribi

Makelswon

Merhaba, bikaç gündür kedimde yoğun göz ve burun akıntısı farkettim aradada hapşırıyor. Veterinerimiz karma aşısını yapıp göz damlası verdi ama halla burnu çok akıyor ve arada yine hapşırıyor. C vitamini arıyorum uygun fiyatlı ama iyi bişey önerebileceğiniz bir marka var mı? Kedisi grip olup bi çare bulan var mı korkuyorum bişey olacak diye.

2 CEVAP

mavitilki

Kedi gribi çok da korkutucu bir hastalık değil o yüzden içiniz rahat olsun :) Veterinerinize danışmadan bir şey yapmayın derim. Çok geçmiş olsun :)

Makelswon

Veterinerimiz geçer dedi ama hapşırdıkça içim gidiyor benimde :) teşekkür ederiz :)