Kedim Yüzüme Bakarak Ağzını Açıyor, Sebebi Nedir ?

Yavru kedimle her sabah ritüelimizde 10 dakkika boyunca birbirimizi seviyoruz. Kafasını ve vücüdunu yüzüme sürtüyor sonradan yüzüne bakarak ağzını açıyor ses çıkarmadan bu ne anlama geliyor acaba ? Bir kaç kez yaptığı için merak ediyorum. Artı olarak kedim sürekli parmağımı burnumu cenemi dişliyor. Bu dişlerinin kaşındığının anlamına mı geliyor ? Bu durumda ben şimdiye kadar sadece parmağımı yüzümü vs uzaklaştırdım ama kızmam gerekiyor mu bilemedim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim

2 CEVAP

pinarcaya

Kediler degisik, keskin bir koku aldiklarinda agizlarini acip bir sure oyle dururlar. Belki oyle birsey oluyordur.

LadyAndCat

Kediniz esniyor :))
Ve sizinle iletişim kuruyor.