N&D Oceon Kısır Somon Mama

Bcanaydn

Yeni çıkmış ama daha internette satış yapan site bulamadım bilen var mı?

20 CEVAP

hcerenk

mamayı görür görmez kendileri ile iletişime geçtim. şimdilik satece petshoplarda satışı varmış. internet satışına ilerleyen zamanlarda başlayacağını söylemişti farmina.

hcerenk

hatta başlamış bile heralde :) süper.

Mirtip

Bende somonlu numune talep ettim fakat numune boyu henüz hazırlamamışlar..

Kurutulmuş somon balığı proteini mi... Taze et yazmasını bekliyordum. Bunun yerine normal somonluyu alırım ben.

bihtercik

kısırı yok diye düşük tahıllı morinayı alıyordum yine ona devam edeceğim maalesef.