N&D Oceon Kısır Somon Mama

Bcanaydn

Yeni çıkmış ama daha internette satış yapan site bulamadım bilen var mı?

20 CEVAP

Bcanaydn

Farmina ınsta hesabından açıkladı mesaj attım bu hafta içi internet satışı bazı bölgelerde mağaza satışı başlamış ama sadece 10 kg olarak

cuneytsahin

Kısır kedilerim için somonlu N&D bulamadığımdan bugün 10 kiloluk N&D Ocean Balıklı ve Portakallı aldım. Bilseydim bunun çıkacağını beklerdim biraz.

pinarcaya

Bekledigim haber :) umarim yakinda satisa baslanir.

pinarcaya

Nerde gordunuz bu mamayi?

pinarcaya

Yasasinnnnn:D

Sürekli yapmasanız da hill's de kalmayın ND ocean a geçin veya ND bin farklı bir ammasina hill's çok iyi değil hemde gereksiz pahalı içeriğe göre

Bcanaydn

N&d bıldırcınlı kullandım 1 ay ama o kadar kötü oldu ki tüyleri keçeleşti kepek oldu dökümü saymıyorum bile veteriner protein ağır geldi dedi başka somonlu mama bulamadım hills geçtim mecbur ama bu seri piyasaya çıksın alayım Da 10 kg çok fazla örnek üründe gönderimi yokmuş o da kötü gelirse elimde ki 3 marka mama ile kalıcam

TATA4242

Oranları içeriği yazıyor mu?Eğer uygunsa alabilirim,tabii içeriği ve tahılsız olması,karbonhidrat oranlarının yüksek olmaması şartıyla,ketçap mayonez de olsun mu diyebilirsiniz,haklısınız,çok şey istedim.

pinarcaya

Bileşimi: kurutulmuş somon balığı proteini (%24), somon balığı (%18), kılçıksız buğday (%10), yulaf (%10), kurutulmuş tavuk proteini, kurutulmuş yumurta, kurutulmuş pancar küspesi, tavuk yağı, balık yağı (somon balığı), kurutulmuş yonca, kurutulmuş havuç, inulin, fruktooligosakkaritler, maya ekstraktı (mannooligosakkarit kaynağı), kurutulmuş tatlı portakal (%0.5), kurutulmuş elma, kurutulmuş ıspanak, fisilyum kabukları ve tohumları (%0.3), kurutulmuş nar, kurutulmuş yaban mersini, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal (%0.2), aloe vera ekstraktı, glukozamin, kondroitin sülfat.

pinarcaya

Ham protein %38.00; Ham yağlar %10.00; Ham lifler %5.50; Nem %8.00; Ham kül %8.30; Kalsiyum %1.10; Fosfor %0.90; Magnezyum %0.08; Omega-6 %1.80; Omega-3 %0.55; DHA %0.25; EPA %0.15; Glukozamin 1200mg/kg; Kondroitin sülfat 900mg/kg.

Sselin1

Ya bu mama resmi sitelerinde neden yok. Icerigine bakmak icin diger ülke seceneklerine baktim baska ülkelerinde sitesinde yazmiyor. Hicbir ülkenin instagram hesabinda da tanitim yapilmamis ya da ben görmedim. Ayrica neden sadece 10 kiloluk üretilmiş.?

bihtercik

keşke içinde kurutulmuş tavuk proteini olmasaymış :(

Bcanaydn

Bugün de hills somonlu sipariş verdim sürekli mama değişimi de istemiyorum ne yapsam bilemedim

Bcanaydn

Ben bulamadım sitede link paylaşırmısınız