Burun Akınstısı !

muffincookie

Erkek siyah yetişkin sokak kedisinin burnu akıyor.Balıncuk fln çıkıyor.Ne olmuş olabilir?Beye gitme ihtimalim düşük ailem izin ermiyor ama

3 CEVAP

mavitilki

Veterinere götürün. Gribi de olabilir solunum yollarında enfeksiyon da oluşmuş olabilir. Veterinerde kalabilir eğer pansiyon servisi de veriyorlarsa. İyileşince yaşadığı bölgeye salarsınız.

muffincookie

Eğer veterinere kalırsa her gün gitmem gerekir mi?Masraf olur mu çok?

muffincookie

Kedinin burnundan affedersiniz sümük sesi geliyo nefes alırken.Sanırım yarın vete gideceğiz.Nasıl götürebiliriz?Sevecen kucağa gelip yatan bir kedi ama...Bulaşır mı ki acaba hastalık fln?

(okulumuzda yaşıyor ve okul evime yakın.herkesşn kucağında sevecen aslında.tırmalama huyu vs yok)