Kusmuk Mu Salya Akıntısı Falan Mı?

Silmesem fotosunu atardım ama ne yazık ki sadece anlatacağım. Mutfakta yerde şeffaf bir sıvı gördüm miktarı da çok az değildi normal bir çiş miktarında içinde biraz yeşil yeşil şeyler vardı muhtemelen evdeki bir bitkiden biraz yemiş ama kopukluydu bayağı kötü birşey mi yoksa tadını flaan sevmediği için mi kustu çünkü antibiyotik şurup verirken de köpüklü birşey akıyordu ağzından salya yani ama miktarı bu kadar çok olmuyordu hiç.

1 CEVAP

ZehraBulutt

Yediği bitkiden dolayıdır. Benim kedim de sarmaşık yemisti ve anlattığınız şekilde kustu, başka bir sıkıntısı yoksa endişe etmeyin. Evdeki bitkilerinizden kediler icin zehirli olanları ulaşamayacağı yere koymanız iyi olur.