Belediyede Kısırlaştırma İşlemi

poughkeepsie

Kendi kedimi belediyede kısırlaştırma şansım var mı bahçemde bakıyorum vs diyerek? Öğrenciyim, eğer özelde kısırlaştırmak zorunda kalırsam 3-4 ay kadar bekleyip para biriktirmem gerekecek, elimden geldiğince erken olsun istiyorum.
Eğer olmazsa diğer yerlere göre daha uygun fiyata kısırlaştırma yapan güvenilir bir veteriner var mı İzmirde?

3 CEVAP

LadyAndCat

Veteriner İşleri ve Halk Sağlığı Şube Müdür Vekili Mehmet Emin Sözeri, ücretsiz olarak yapılacak kedi kısırlaştırma operasyonu için vatandaşların 446 27 98 numaralı telefondan randevu alabileceklerini belirterek tüm hayvanların kulaklarına operasyon geçirdiğine ilişkin işaret konulacağını söyledi.

İzmir Karabağlar Veterinerlik Hizmetleri:
Yeşillik cad. No:232 Karabağlar/İZMİR
Telefon :

KONAK BELEDİYESİ:
TELEFON NUMARALARI
Santral Hattı 0232 484 53 00
Alo Çözüm Hattı 444 35 66.

mavitilki

Veterinere durumu açıklayarak ödemeyi 3-4 ayda yapabilirsiniz. Belediyelerin çoğu kasap gibi çalışıyor. Daha sonrasında çok daha büyük miktarlarda para ödemektense, özele gidin derim. Ha ille de belediyeye gideyim diyorsanız da çok çok iyi araştırın tanıdık falan bile kesmiyor çoğu zaman çünkü.

ardazeybel16

ben belediyede kısırlaştırdım. 50 tl dosya ücreti alıyorlar yaklaşık 15 gün oldu şuan hiç bir sorun yok ama veterinerden veterinere değişebilir kesin bişey diyemem ama kediniz dişiyse özel klinikte yaptırmanızı tercih ederim