Kediden Çimento Nasıl Çıkar?

Beyzanurtzlk

Merhaba kedim bahçeye kaçmış orayada çimento döktükleri için hep patileri çimento olmuş siliyorum çıkmıyor. Nasıl çıkarabilirim acaba :(

3 CEVAP

Bellasmom

Zeytinyağı ile ovarak çıkarabileceğinizi düşünüyorum. Zeytinyağı yumuşatır çünkü.

LadyAndCat

Çıkaramazsanız zorlamayın zarar verebilirsiniz. Veterinere götürün...

Natkarat

Zeytinyağı ile yumuşatabilirsiniz ama daha etkilisi sirke olacaktır. Sirkeli suda o patileri nasıl bekletirim derseniz pek mümkün görünmüyor. En iyi ihtimalle küçük bir havluyu sirkeyle bolca ıslatıp patilerine sarıp bağlamak olur. Her iki türlü de eziyet çekeceği için sakinleştirici verip bu işlemleri yapmanız daha iyi olur. Aksi taktirde kediye uzun süreli sirke işlemi uygulamanız mümkün değil.