Kedim Neden Kusuyor?

esragncl

arkadaşlar kedim ilk defa geçen hafta kustu. herhangi yabancı bir cisim yada tüy yoktu yalnızca mama ve su çıkarttı. mamasını yeni değiştirmiştim onunla ilgili olduğunı düşündüm ve o mamayı tekrar vermedim eski kullandığı mamasına dönüş yaptık. şimdi tekrar aynı şekilde kustu. ciddi bir durum mudur endişelenmem gerekir mi?

2 CEVAP

ecekirdekci

Mamalar sindirilmemis haldeyse hizli yedigindendir muhtemelen biz de ayni sorunu yasiyoruz arada. Mamasinin birazini koyup bi 5-10 dk bekleyip tekrar koyuyorum boyle durumlarda. Yine de veterinerinize danismanizda fayda var.

yeni mamaya geçerken eski mamasıyla yeni mamayı karıştırarak verin 1 hafta boyunca