Unicat Kedi Kumu

Sselin1

Siteden bir arkadaşın önerisi ile alıp denedim sizinle de paylaşmak istedim denemek isteyen olursa diye :) feles, woow tarzi bir kum yani bildigimiz betonit degil. Vaat ettigi gibi kesinlikle tozutmuyor. Kaba boşaltirken sıfır toz. Kumun yapisi yumuşak 7 L. Kutuda satiliyor ama daha hafif. Kutudan dökülmüyor kutunun icinde bir posette bulunuyor kum.
Bir kaç gündür kullaniyorum dedigim gibi kum tozutmuyor ama kolay aşinan bir yapisi ver elimi gezdirince elime parcalari yapisti biraz rahatsiz oldum acikcasi betonit kumda boyle parcalar olmuyor. Belki feles veya woow bu konuda daha basarilidir bir dahaki sefere feles denemeyi dusunyorum.
Performans olarak memnun kaldim koku sorunu yok zaten karbonlu bir kum. Topaklanma da gayet iyi yalniz yumusak bir yapisi oldugu icin kumu az koyarsaniz betonit kuma göre daha cok camurlaşacaktir. 7 litresini 24 liraya aldim diger kutulu kumlara göre gayet hesapli. Garden mix, paticat adli kumlari da alip denedim sonuc olumsuz hem betonit hem tozsuz bir kum oldgunu düşünmüyorum artik. Baska arayişa girmeyecegim yani :)