Takviye Vitamin

Seymadmrdgn

Merhabalar kedilerim icin vitamin aldım hergun mü kullanmaliyim? ne sıklıkla vermeliyim? yetişkin bu arada kedilerim şimdiden cevap için teşekkürler

7 CEVAP

Seymadmrdgn

Paketin üzerinde her 5kilo için bir tablet diyo mama cok kaliteli degil malesef günlük 1 tablet vereyim o zaman olur mu?

Natkarat

Olur olur. Yazanı aşmadığınız sürece sıkıntı yok. Bu tür takviyelerden ziyade önceliğinizi kaliteli bir mamaya vermenizi tavsiye ederim. Çünkü mamadan kaçarsanız uzun vadede daha yüklü veteriner masrafı olarak sizden çıkması olası.

Seymadmrdgn

Bir sonraki ay kaliteli bir mamaya geçiş yapmayı düşünüyorum cok teşekkür ederim

Hergün verirseniz daha iyi olur bende kedime hergün veririm vitaminini vitamin hangi markaydı?

Seymadmrdgn

bio pet active markası çiğneme tablati seklinde

Gokberk39

Ben de o marka vitamini kullanıyorum. Veterinerden almıştım. Günde 1 tane vermemi söylemişti. Öyle yapıyorum. Tüy parlaklığı olarak etkisini gördüm.

Natkarat

Pakette günlük verilecek miktar belirtilir. O miktarı aşmadan verebilirsiniz. Mamanız kaliteliyse gün aşırı o dozu ya da yarı yarıya günlük verirseniz sizin açınızdan daha ekonomik olacaktır.