Sokak Kedileri İçin Jungle Olur Mu?

Bizim sokakta pek kedi yok ama okul yolumda vs. Bayağı kedi var onlar için jungle yetişkin kuzulu alsam olur mu yoksa daha iyi bir mama mı almam gerekir çok bütçem yok soakk kedileri için daha doğrusu ailem onlar için mama almama ziin vermiyorum harçlıklarımla alıyorum.

4 CEVAP

Natkarat

Sokak kedileri için bütçenize ne uygunsa onu alabilirsiniz. Sonuçta özellikle bu soğuk havalarda alternatif besin kaynakları çok sınırlı. Ayrıca sokak hayvanlarına yardım ederken kendi bütçenizi de zorlamadan almaya özen gösterin ki hem siz iyiliği yaparken zorlanmayın hem de kısa periyotlu beslemelerden ziyade uzun vadeli sürekli besleme yapabilesiniz. Bu sebeple imkanınız hangisine el veriyorsa alabilirsiniz. :)

Natkarat

Ayrıca sokak kedileri olduğu için yavru mamalara yönelmeniz daha sağlıklı olacaktır. Hem besleyiciliği yüksek hem de tanesi küçük olduğu için yavru kediler için yemesi de daha kolay olacaktır. Aynı şekilde hamile kediler için de yavru kedi mamaları daha iyi. Özetle yavru kedi maması alırsanız daha iyi olur.

sarmanbirkedi

Bence bonacibo kitten alın hem jungleden daha ucuz hem daha besleyici

Tamam o zaman onun Yavru olanını alayım teşekkürler