Antalya'da Kedimizi Kısırlaştırmak İçin İyi Bir Veteriner Hekim Önerir Misiniz?

Seyma6390

Antalya'da kedimizi kısırlaştırmak için güvenilir ücreti çok fazla tutmayan iyi bir veteriner hekim önerir misiniz? Önerirken ücretini de yazarsanız sevinirim ☺️

3 CEVAP

Genelde veterinerler zaten ücreti aynı yapıyorlar erkek Kedi kısırlaştırma 400tl oluyor + 100 TL de kan tahlili 500tl kan tahlili yaptırmayı unutmayın ameliyat öncesi

TATA4242

Ben arkadaşıma yakınlarında dişi kedi için 450 tlye bu sene bulmuştum,navigasyonda size en yakın olan her kliniğe tek tek telefon açıp sorun.

TATA4242

Araştır derim İstanbulda bile özelde dişi kedi için 400-450 ye yapan veterinerler var ve anestezi antibiyotik ücreti dahil.