Kedimde Yara Gibi İzler

Dbolulu

Merhabalar kedimde düne kadar böyle birşey yoktu bugün severken elime sertlik geldi küçük 2 tane bir baktım kıpkırmızı küçücük yuvarlık şeklinde yara gibi izler var yani tam ne olduğunu bilmiyorumda yara mı sivilce mi mantar mı daha önce mantar oldu ama ben hem aşı hemde ecosin kullandım 2 kere mantarlı diğer bölgeler hep iyileşti bu mantar değil gibi de az çok mantarı da bildiğim için ama yinede sormak istiyorum sizce ne olabilir? Veterinere yarın götürücem

6 CEVAP

lwb

Mantar mı değil mi tam anlayamadım ama eğer tekrar nüksettiyse büyük ihtimal kedinizin bağışıklığı düşük.
Bağışıklık güçlendirici kullanmanızı tavsiye ederim

Dbolulu

Veteriner vermişti zaten bir şurup vitamin oda bağışıklığı için onu kullanıyorum 1 aydır

LadyAndCat

Kesin bilgiyi size veterineriniz verebilir. Geçmiş olsun

bademthecatt

Mantara benziyor tekrar nüksetmiş olabilir

Natkarat

Mantarı tamamen iyileştirmek pek mümkün değil zaten. Bağışıklığı düştüğü sürece tekrarlayarak karşınıza çıkacaktır. Bu şayet mantarsa yine ki mantar gibi görünüyor bu tedaviden sonra bağışıklığının güçlenmesi için ek takviyelere yönelmenizde fayda var.

Dbolulu

Evet mantar ben şimdi baktım tüyleri dökülmeye başlamış pul pul da deriden geliyor başa döndük ne tam iyileşti derken ????