Yavru Kedim Kardeşleri Gidince Çok Tembelleşti İçine Kapandı Ne Yapabilirim

NzlB

kedim kardeşleri gittiği için az yemek yiyor hep uyuyor sessizleşti fakat yaşına göre hareketli olması gerek ne yapmam gerektiğini söylermisiniz

4 CEVAP

Sed72

Lan üzüldüm be :(
Bencede bol bol sevgi gösterin.

rnt

Bol bol ilgi gösterin ve oynayın. Ödül mamalar alıp onunla ilgilendiğinizi belli edin. Yazık şimdi terk edildiğini düşünerek tek başına kaldığı için içine kapanmıştır. Hatta ben olsam onunla uyurum..

fatma1925

sürekli bi ilgi lazım ona şuan. yalnız olmadığını hissettirin. sevebileceği şeyler alın ...

Dila2003

benimde kedimin kardeşleri ve annesi gitti yalnız kaldı geceleri hep annesi ve kardeşini arıyordu ama artık onunla uyuyoruz falan hep onunlayım şimdi çok hiperaktif